Kostki scrable tworzące napis "Time for change"
codzienność felieton

Czas na zmiany…

Jestem osobą, która wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ale jednocześnie wierzę, że aby coś zmienić trzeba zacząć działać. Nic nie wydarzy się samo z siebie. Wszechświat, czy Los same za nas nic nie zrobią, musimy im pomóc. Tylko w momencie, gdy zaczniemy działać wszystko może się zmienić. Najważniejsze jednak to nie oczekiwać innych efektów, robiąc cały czas to samo.


Zobacz także: Prawo przyciągania – jak działa w praktyce i jakie daje efekty?


Zmiany są potrzebne

Zmiany są częścią życia i czasem trzeba podjąć trudne decyzje. Czasem też trzeba w końcu podjąć decyzję (bo ile można odkładać ją w czasie?). Ja zbierałam się długo, bo zawsze było coś ważniejszego do zrobienia. Nie było czasu, nie było środków, nie było możliwości. Wymówki są złe i choć doskonale o tym wiem to miałam ich całe mnóstwo. Ale w końcu udało mi się zrobić krok, na który zbierałam się od dawna.

Przygoda z blogowaniem zaczęła się ponad rok temu i bawiłam się świetnie, ale darmowy WordPress (a więc taka a nie inna końcówka bloga niemownie.wordpress.com – dla tych, którzy nie wiedzą) przestał mi wystarczać. Dlaczego? W związku z moim rozwojem zawodowym WordPress po prostu mnie ograniczał, więc przyszedł czas również na mnie, żeby w końcu przejść na własną domenę i hosting.

Co się zmieniło?

Adres bloga i szata graficzna uległy zmianie, ale forma, ilość postów i ich tematyka pozostaną takie same. Proces zmiany nie jest krótki i nie wydarzyło się na pstryknięcie palcami. Proces ten cały czas trwa i pewnie jeszcze kilka rzeczy ulegnie zmianie. Prawdopodobnie będą to zmiany raczej niewidoczne dla czytelników, ale bardzo ważne jeśli chodzi o strukturę bloga i jego widoczność w internecie.

Nowy adres to również nowa nazwa. Nie mów nie – powiedz tak wydawało się świetnym odzwierciedleniem tego, o czym chcę pisać, ale Jeden Element zdecydowanie lepiej obrazuje to, co staram się Wam przekazać w każdym moim poście.

To od Ciebie zależy, jak patrzysz na świat. Jeden element zmienia wszystko!

Dlaczego taka nazwa? Jak jest jej geneza? Czym według mnie jest ten jeden element? Tego wszystkiego dowiecie się na podstronie https://jedenelement.pl/o-blogu/

W ostatnim poście na starym blogu obiecałam Wam, że zrobię wszystko, aby zmiany nastąpiły jak najszybciej i podam Wam nowy adres. Tak też się stało. Nowy adres już macie, a nowe treści pojawią się już wkrótce. Mam nadzieję na Wasze wsparcie i oczywiście pomoc w dalszym rozwoju bloga.


Podobał Ci się ten post? Koniecznie zostaw swoją opinię w komentarzu i polub fanpage Jeden Element na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z wykształcenia dziennikarka, marketingowiec. Z zawodu specjalistka SEO. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z marketingiem. Napisałam licencjat na temat reklamy i technik wywierania wpływu na ludzi. Moim największym hobby jest pisanie. Spełniam się tworząc bloga, ale piszę również książki.