Motto "Nie oczekuj innych efektów, robiąc cały czas to samo" z pluszowym barankiem
codzienność felieton

Najtrudniejszy pierwszy krok

Najtrudniejszy pierwszy krok… A przynajmniej tak mówią. Co tak trudnego jest w tym pierwszym kroku, że wszyscy się go boją?

Pewnie spodziewacie się teraz, że napiszę o tym jak trudna była dla mnie decyzja, żeby założyć nowego bloga. Nie było tak. Po pierwsze dlatego, że od dawna chciałam wrócić do blogosfery. Po drugie właśnie z tego powodu, że to nie jest mój pierwszy blog.

Na temat podejmowana decyzji możecie przeczytać we wpisie Teatr zwany życiem: okazja. Dzisiaj chciałam Wam tylko powiedzieć cześć.

Cieszę się, że wracam do blogosfery i już nie mogę się doczekać nowych umiejętności, znajomości i doświadczeń. Uczymy się całe życie, a wszystko, co robimy wpływa na to, jacy jesteśmy i jak myślimy. Właśnie o tym chcę pisać. O mnie, o tym co myślę, o tym co mnie otacza na co dzień. Opiszę historie, które przeżyłam. Moje doświadczenia, Moją wiedzę. Moją, nie Twoją. Kilka słów więcej na ten temat: O blogu.

Liczę również na Was i Waszą pomoc przy tworzeniu tego bloga, tej wyjątkowej historii. Wasze zdanie jest dla mnie bardzo ważne i z pewnością bardzo pomoże mi w rozwoju bloga. Wszelkie opinie, sugestie, krytykę dodawajcie w komentarzach lub piszcie w wiadomościach prywatnych – Kontakt.


Podobał Ci się ten post? Koniecznie zostaw swoją opinię w komentarzu i polub fanpage Jeden Element na Facebooku.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z wykształcenia dziennikarka, marketingowiec. Z zawodu specjalistka SEO. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z marketingiem. Napisałam licencjat na temat reklamy i technik wywierania wpływu na ludzi. Moim największym hobby jest pisanie. Spełniam się tworząc bloga, ale piszę również książki.