Motto "Nie oczekuj innych efektów, robiąc cały czas to samo" z pluszowym barankiem
codzienność,  felieton

Najtrudniejszy pierwszy krok

Najtrudniejszy pierwszy krok… A przynajmniej tak mówią. Co tak trudnego jest w tym pierwszym kroku, że wszyscy się go boją?

Pewnie spodziewacie się teraz, że napiszę o tym jak trudna była dla mnie decyzja, żeby założyć nowego bloga. Nie było tak. Po pierwsze dlatego, że od dawna chciałam wrócić do blogosfery. Po drugie właśnie z tego powodu, że to nie jest mój pierwszy blog.

Na temat podejmowana decyzji możecie przeczytać we wpisie Teatr zwany życiem: okazja. Dzisiaj chciałam Wam tylko powiedzieć cześć.

Cieszę się, że wracam do blogosfery i już nie mogę się doczekać nowych umiejętności, znajomości i doświadczeń. Uczymy się całe życie, a wszystko, co robimy wpływa na to, jacy jesteśmy i jak myślimy. Właśnie o tym chcę pisać. O mnie, o tym co myślę, o tym co mnie otacza na co dzień. Opiszę historie, które przeżyłam. Moje doświadczenia, Moją wiedzę. Moją, nie Twoją. Kilka słów więcej na ten temat: O blogu.

Liczę również na Was i Waszą pomoc przy tworzeniu tego bloga, tej wyjątkowej historii. Wasze zdanie jest dla mnie bardzo ważne i z pewnością bardzo pomoże mi w rozwoju bloga. Wszelkie opinie, sugestie, krytykę dodawajcie w komentarzach lub piszcie w wiadomościach prywatnych – Kontakt.


Podobał Ci się ten post? Koniecznie zostaw swoją opinię w komentarzu i polub fanpage Jeden Element na Facebooku.


Z wykształcenia dziennikarka, marketingowiec. Z zawodu specjalistka SEO. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z marketingiem. Napisałam licencjat na temat reklamy i technik wywierania wpływu na ludzi. Moim największym hobby jest pisanie. Spełniam się tworząc bloga, ale piszę również książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *